KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636336
nr 1663 6336
Bo Karman
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Solnedgång. Signerad, daterad -90. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 312x215 ca
Kondition: skadad duk
Bo Karman, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:14:55
1/12 20:49:39